Avatar uživatele
VampGirl

Co mám udělat pro to, aby se mi sám od sebe neotevíral Internet Explorer?

Čas od času se mi stane, že když zavřu okno Internetu Explreru, začne se mi úplně sám od sebe otevírat. Otevírá jedno okno za druhým, jednou jich bylo dokonce 42. Pak se sekne, protože je zaneprázděný a s počítačem nejde prakticky nic dělat. Jednou mi i napsal, že došlo ke snížení výkonnosti ( to mi zase nepřišlo tak zvláštní, když tam bylo otevřených přes 40 oken…) Zkoušela jsem otevíraná okna ihned zavírat, ale nemá to smysl. Okamžitě otevírá další a další. Čím to může být a co mám udělat, aby se to již nestávalo? Nepřetržité otevírání oken se dá zastavit pouze vypnutím počítače. Děkuju za pomoc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4772 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Máš v kompu bubáky. 🙂 Co máš za Wokna?

  1. Doporučuji přeinstalování Woken.
  2. Kvalitní antivir, pravidelné aktualizace Woken (stahování záplat).
  3. Nepoužívat IE (zkus třeba Firefox).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lenjička

Může to být problémem v programu nebo problémem v počítači. Určitě bych si stáhla jiný prohlížeč a hned potom internet Explorer smazala. Ačkoli je to jeden z nejstarších prohlížečů a používá ho asi 70% české populace, patří k těm nejhorším. doporučuji Operu nebo Chrome 🙂
Takže určitě odinstalovat a to by mělo pomoci. Kdyby se to ale opakovalo (čemuž nevěřím), bude lepší „pročistit“ si i počítač něčím jako je Ad-Aware nebo CCleaner.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Zakaž automatické otevírání oken:
Možnosti internetu/Osobní údaje/Blokování automaticky otevíraných oken.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

máš zavirovaný počítač . Na IE se to svádět nedá .Od verze IE8 je chráněn.Ale pokud uživatel leze na nechráněné stránky tak je proti tomu krátký i kdejaký placený antivirák

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek