Aquamen

Co mám udělat když na Wifi jsem připojený přes notebook a stránky mi píšou nepřipojeno ?

Přes mobil mi jde internet a taky přes X-box 360 jsem připojen bez problému a jedině přes Notebook mi to nejde lze pouze LAN(kabelové) připojení.Prosím o pomoc :D

Odpovědi
Dochy

Co máš jak a přes co připojeno? Tvůj popis mi připadá trochu zmatený. Můžeš se rozepsat v diskusi.

Questman

Pravděpodobně zastaralý standard wifi připojení u notebooku.

HeroSciHamst

Nemáš tam MAC Filtering? Jestli ano tak musíš přidat adresu tvého PC do nastavení routeru