Avatar uživatele
kobranek

Co mám udělat, když jsem rozbil ve škole lavici?

Odtrhli se 2×2 milimetry a nevím, co mám dělat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3804 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rocker

U nás to děti většinou řeknou učitelce a já to potom opravím.Nebo jdou přímo za mnou,ale nevím jakýho máte školníka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Buď ji sprav a nebo ji vyměň za jinou lavici ve třídě. Pokud tě někdo ze spolužáků viděl jak ji rozbíjíš a jsi pro učitele důvěryhodnější než on, nech ji na svém místě a nahlaš učiteli že jsi viděl dotyčného spolužáka, jak ti rozbíjí lavici.
Doplňuji:
quentos: by ses divil… po nás chtěli za blbý vyrytý sluníčko ve tvaru kosočtverce, abychom ji zaplatili

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

2×2 mm? Takovou lavici nelze považovat za rozbitou. Buď jste si spletl jednotky, nebo je učitelka na hlavu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

anyone: Rocker je školník, znamenej si

před 3804 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kobranek

@bolak: Bohužel, učitelka to už ví. :( Ví, že jsem ji rozbil já.

před 3804 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Každá další událost která nastane jen rozšiřuje kvantum tvých možností :)

Pokud ten uštípnutej kousek nemáš k dispozici nebo nejde k lavici přilepit sekundovým lepidlem který se dá koupit v drogerii cca za 25 korun, tak potom můžeš buď dojít za školníkem s tím že jsi zakopl o židli, přistál na lavici a podařilo se ti nedopatřením uštípnout její hranu, nebo musíš vyhrabat na učitelku nějakou špínu, kterou jí budeš držet v šachu a donutíš ji mlčet.

před 3804 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Potom, kto kazí našu mládež…
Alebo, ako sa deti učia realite všedného života.

Ale tentoraz tu nejde o poškodenie veľké, alebo malé.
Ide o to či je „mladistvý delikvent“ schopný a ochotný niesť za svoj „hrozný čin rovnajúci sa už len povaleniu zákonnej vlády republiky (žiadne mená)“ aj následky a patričný trest.
Nestrašte ho!

před 3804 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Já nikoho nekazím, já jen odpovídám tak jak bych řešil danou situaci já a samozřejmě předpokládám ze strany ostatních odpovídajících, že budu opraven, pokud bych vylíhnul nějaký nerozum :)

před 3804 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

To zakopnutie je ináč medzi žiakmi veľmi obľúbené. Zahrnie všetko.

před 3804 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek