pep

co mám udělat, abych se stala herečkou?

co mám udělat, bych se stala herečkou?
mám začat chodit do divadelního kroužku, než půjdu na školu? studuje se to? je mi 13 a už o tom přemýšlím rok, a dnes sem se pevně rozhodla…
mám začat někam chodit, nebo počkat, až vychodím záhladku?
když vidím různé seriály nebo filmy, kde hrají skoro desetiletí, a já pořád jen sedím doma, nevim, noo… dík za odpovědi!!

Nejlepší odpověď
anonym

Herectví je zrovna jedna ze škol, která se bez talentu studuje dost těžko. Talent je něco jako puzení, nepřekonatelný zájem o něco. Talent nevysedíš doma dumáním o tom, čím bys chtěla být. Kdybys skutečně měla zájem, dávno bys navštěvovala nějaký dramaťák, ochotnické divadlo atd. a ne rok o tom dumat a po roce se rozhoupat a potom se pevně rozhodnout. Jediné cos pro to zatím podnikla bylo, žes napsala do Odpovědí. to je trochu málo.

Další odpovědi
Drap

Divadelní kroužek jistě neuškodí, spíše pomůže. Potom vystudovat třeba DAMU nebo JAMU. Pokud by jsi chtěla hrát hned, nezbývá,než se zůčastnit nějakého konkurzu a uspět.