dgfdgf

V Internet Exploreru se můžu se připojit jedině na Youtube, ale třeba na Překladač už ne, kde je chyba?

Hansi51, abych si mohl zvolit jinej prohlížeč, musel bych se přihlásit na stránku, třeba Opery, jenže to nejde, pustí mě to jen na Youtube.

Nejlepší odpověď
Hans51

Jediné mé doporučení zde je vyhledat si v Internet Exploreru jiný prohlížeč (Chrome, Mozilla, Opera), který budete následně používat. Není to žádná uštěpačná poznámka, ale zkušenost mnohých 🙂

Další odpovědi
anonym

Přestat chlastat.

Děda Louda

Chyba je jednoznačně mezi monitorem a židlí.

anonym

nainstalovat Google Chrome

anonym

Proč by se musel přihlašovat na nějakou stánku?To je mi záhadou.
Prostě si stáhni třeba mozillu a je to.
Hlavně chrome moc nedoporučuji.
http://www.mo­zilla.cz/stah­nout/firefox/

mosoj

Nainstaluj si Google lištu.