Co mám udělat abych darovaného pejska nepřipravil o to, co už měl dávno podstoupit.

Dobrý den, dostali jsme po zesnulých známých pejska, o kterého se neměl kdo postarat.Jenže dle názoru švagra tento nebyl od malička nikdy u veterináře, tudíž nebyl nikdy ani očkován ani odčervený a nevím co ještě vše je nutné provést.Neměl nikdy ani tzv. očkovaací průkaz, takže je problém o něm cokoli zjistit.Kolik mě tedy budou stát asi veškerá nutná opatření? Pejsek je jinak v pohodě, je to údajně kříženeček Labradorského retrívra a Německého vlčáka a je mu odhadem asi jeden rok.Moc děkuji za Vaše rady. Jinak tento byl údajně celý život v bytě a do styku s cizími psy se nikdy nedostal.Tedy až do dnes než nám ho přivezl švagr k nám domů.

Nejlepší odpověď
kropitko

Mili Vám poradila dobře. Cena registrace záleží na tom, kolik chce Váš úřad. V odkaze máte uvedené přibližné ceny očkování a odčervení.
http://www.vet­centrum.cz/sto­dulky/sluzby3/937/na­bizene-sluzby-a-cenik

Další odpovědi
Mili @

Zajít na obecní úřad, psa přihlásit, zajít na veterinu, nechat psa zkontrolovat, veterinář mu vystaví očkovací průkaz, naočkuje ho, dá Vám tabletu na odčervení a to je vše…
pak si psíka jen užívejte…
😁