redy

co mám udělat aby to zase šlo?

Na noťasu mi nefunguje šipka,(a ke všemu mi blbne myš asi baterie.)snad se mi to podaří odeslat
poraďte prosím
děkuju
Doplňuji:
Dochy díky ale si mě vyděsil :)
byla sem si pro ty baterie a pro jistotu sem vzala i novou myš.Ale hlavně sem se zeptala toho manika byl dost vochotnej a poradil…
Tak pro ty co by to taky nevěděli– zmáčknout tn a nahoře v první řadě pátý čudel z leva vypadá to jako televizka,taky zmáčknout a šipka maká.
se mi ulevylo

Nejlepší odpověď
arygnoc

nefunguje šipka – aha, to som pochopil až teraz, že nereaguje kurzor na touchpad.

inak na tom piatom čudli (F4) ja mám spánok, každý NB to má inde, ale je to tam nakreslené, na tom čudli.

hlavne že sa vám „ulevilo“ (alebo ste fakt vyla „ule!“?)

Další odpovědi
Dochy

vyměnit klávesnici.
Podle typu je možné, že by to mohl nějaký šikovný šťoural pročistit. Ale je dost pravděpodobné, že noebooková klávesnice nepůjde rozumně rozebrat.
Doplňuji:
Nojo… mně napadla jen HW porucha 😉

redy

arygnoc já myslela že je to jako úlevy na daních :)
tak jó hezky si mi to vysvětlil :D

arygnoc

:))

anonym

zapoj si externě myš

redy

česílko díky