RockGirl

Co mám udělat, aby si přítel mnou nebyl tak jistý?

S přítelem se vídáme o víkendu- každný chodíme uplne do jiného města na školu, ale v tydnu se mi malo ozyva , většinou mu musim napsat sms ja a když uz jsem ho na to upozorňovala, moc to neresil a řekl , ze to tak není … chci si trochu rejpnout,aby si me vic vazil .. nevím jak, prosím o radu :)

Nejlepší odpověď
odik

Co to s Váma proboha holky je? Proč se furt snažíte, aby kluk žárlil? Radši si s nim znova normálně promluv a nezapomeň, že nám chlapům se nemůže jen naznačovat – musíš to říct narovinu, jak to je! A pak už to je jen na tobě, zda v tom budeš dál pokračovat nebo je to pro tebe takovej „problém“ a ukončíš to.

PS: Malá rada: „Kdo si hraje s ohněm, spálí se!“ Tak si dej pozor, když se ho budeš snažit znejistět nebo aby žárlil, tak celej ten váš vztah můžet taky rovnou ukončit – riskneš to?

Další odpovědi
anonym

Každá holka, která si myslí, že chlapa předělá, dříve či později ´pohoří´…
Buďto se smiř s tím, jaký je (nedělá ti naschvály, prostě nemá takovou potřebu komunikovat, jako ty) – a nebo si najdi jiného…

arygnoc

komunikácia je dôležitá, a to i v prípade fyzickej neprítomnosti partnera.
tak tomu bolo i za čias obyčajných pevných telefónov – s vtedy ešte mojou budúcou manželkou sme pretelefonovali majland, volali sme si denne niekoľkokrát denne.

treba si uvedomiť, že pokiaľ to bude váš budúci životný partner (no, pri dnešných trendoch, partner na pár rokov, hoci jeden nikdy nevie), o niečom to svedčí, ako sa stavia ku vašim požiadavkom, potrebám, pocitom.

a to sme iba pri komunikácii, kde sú postoje k zodpovednosti (nie iba za seba, ale i za toho druhého), tolerancii, loajalite a v neposlednom rade i láska.

je to vaša voľba – záleží iba na vás ako sa rozhodnete (a samozrejme na partnerovi) – keď sa vo vzťahu jeden do čohokoľvek núti, je v tom vzťahu chyba.