ZangetsuTS

Co mám udělat aby rodiče dali pryč psa či vyměnili za jiné zvíře ?

Prosím rodiče maj psa
Furt otravuje ap .. -.-
Co mám udělat aby ho dali pryč nebo vyměnili např za kočku,kocoura aj ..
Prostě se mi psi hnusí tak :(

Nejlepší odpověď
Ella

snad VY VŠICHNI jako rodina máte psa! a ne rodiče… zamysli se nad tím, pes je věrnější než lidé a nechápu proč by ho rodiče měli dát pryč, když je to člen rodiny. Jak by bylo tobě, kdyby ty si „furt otravovala ap…“ a rodiče tě chtěli vyměnit?

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno.Docela by mne zajímalo,jestli jsi znáš slovo TOLERANCE. Zkus se zamyslet nad tím,kolik toho,co jsi chtěl a rodiče to otravovalo,Ti nakonec dovolili.

lukas.zmizik

no, tak to si pockej, az budes mit svoji manzelku… ale na to radeji nechci pomyslet… chudak zenska

a zvire je jako vec, ktera, kdyz se „obnosi“, da se do bazaru a koupi se jine? to ho maji trefit lopatou po hlave a zakopat, nebo dat do utulku? jedina rada zni: nevim, kolik ti je, ale v tomto pripade nejsi dost vyzraly na to, abys mel jakekoli svoje vlastni zvire, nebo zenskou a uz vubec ne decka

Deli

Co když to nové zvíře bude taky otravovat?
Bože, to je přístup k živým tvorům!
Zůstaň u těch neživých věcí, ty jdou vypnout a nemají duši.

venkovan

Je to tvůj kamarád, važ si ho. Přetaň si říkat, že se ti hnusí, ale nauč se ho vnímat jako živou bytost.
Je otázkou, zda přes psa si neléčíš nějaký svůj problém k rodičům. Jestli na něj nežárlíš, protože rodiče se věnují i jemu a ne jen tobě. Pro ně je to kamarád, který jim pomáhá třeba vyrovnat se se stresovými situacemi v práci apod. Pokud by ho dali pryč, bylo by to pro ně stejně tragické, jako kdyby dali pryč třeba tebe. (je to sice s nadsázkou, ale ten pes je pro ně bytost, která s nimi žije a přináší i pohodu).
Neblbni s negací, ale začni se chovat pozitivně ke svému okolí. Zkus se na psa pousmát a věnovat mu chvilku času na hraní. naučíš se od něj mnoho, co v životě budeš potřebovat.
Nemysli si,že kočka je lepší než pes. Pokud se chceš věnovat zvířatům, je třeba mít všechny rád, ne jen ty, které se líbí či nelíbí.
Popřemýšlej proč se ti pes hnusí, lépe, zkus dětského psychologa. Neváhej – můžeš mít v sobě problém, který se provalí až v pozdějších letech a zničí ti život.

anonym

Sám se chceš věnovat zvířatům, to ale předpokládá něco o noch vědět a také je umět pochopit. Pokud jsi už alespoň něco přečetl, zajisté jsi narazil na slůvko empatie. Tobě to asi nic neříká, ale u všech ostatních lidí to znamená schopnost vcítit se do pocitů a motivací těch druhých.
Tak a teď si tedy představ, co asi tak může pociťovat ten váš pes (pravděpodobně milý a oddaný přítel rodiny). Nejspíše něco o nesnesitelném spratkovi, který poté, co nenávidí vlastní matku, mu usiluje o život nebo přinejmenším o jeho domov a místo ve „smečce“.
Furt ti něco a někdo vadí, umíš se jen vztekat a stěžovat si.
Na Yahoo ti prý odpovídají, jenže jsi už neuvedl, že tam verze CZ vůbec není, takže tě tam nejspíš berou za nějakého anglosaského exota či amerického potrhlíka.
Asi tady nějak nedokážeme docenit tvého génia, co bys taky chtěl od namyšlených Čechů (v duchu tvé následné otázky).
Zkus nahlédnout do odkazu, kde se ti venkovan pokusil promluvit do duše (stejně jako u této otázky).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nenavidim-matku

ten který je

Tak mám takový pocit že nedávno jsi zde psal že ti vadí jeden z rodičů a ted pes.Potřeboval bys řádnou převýchovu.

Sůwa

Já tě naprosto chápu, lidé milující psy se od nás „kočičkářů“ hodně povahově liší, ale v tomto případě nemůžeš udělat nic, jen čekat až se osamostatníš. Dcera měla malamutku a když pak její dítě mělo na psy alergii, musela fena do útulku, ale pak si ji naštěstí někdo vzal. Teď má zas velkého psa, mimino a další na cestě, ale pokud by se opět u některého dítěte objevila alergie, situace se bude opakovat. S mou pomocí v tomto počítat nemůže.

venkovan

Myslím, že zde nejde o problém kočka/pes, ale o něco hlubšího. Ale na dálku těžko soudit.

ZangetsuTS

Takže milý venkovane :)
Hnusí se mi proto že jsou otravní a nejsou vůbec roztomilí
Všichni psi jsou super atd.. fuj
Jenom smrdí a slintaj,plivou a otravujou a skáčou po mně -.- Nej přítel člověka ? Můj nej přítel vždy a bude had ne nějakej čokl
kočičky mám rád protože prostě to tak je -.-
Nevydávaj odporné zvuky a jsou prostě super
natož čokl ble