palovec

Co mam udělat aby mi přestaly rust beďary?

DÍKY PŘEDEM ZA ODPOVĚĎ …

Nejlepší odpověď
bolak

Zajdi si za kožní a tam ti na to něco předepíšou, nejspíš eryfluid nebo podobnou břečku. Taky můžeš zkusit lékárnu nakoupit nějaký vitamíny > B-komplex, vitamín A a kdybys to měl hodně nechutný, tak sou na trhu různý prášky který sou na to jako ušitý, některý zaberou už za pár dní > http://akne.he­ureka.cz/nb-zacne-100-tablet/

A tady něco pro tebe, pro chvíle volna > http://www.hry-online.cz/oddechove-hry/problem-s-akne

Další odpovědi
terry

Každý si tímto obdobím projde. Někdo má průběh lehčí, jiný těžší.
Určitě je dobré si pleť pravidelně, ráno a večer, čistit kosmetikou k tomu určenou.
Nemysli si, že to je jen pro holky.

somsa21

skus se podívat na internet jestli není nějaký krém nebo tak něco

manon

Změna stravy může pomoct, vynechat čokoládu a kořeněná jídla…, ale popravdě pokud jsi ten „správný typ“, tak bez návštěvy kožního to nepůjde. Záleží taky na typu akné.

Lucijej

jéžiš, bolaku, to je pěkně nechutná hra!

bolak

dík :)