Avatar uživatele
Eloška

Co mám udělat ? :(

Můj bývalý přítel, se mi naboural do mého hlavního e-mailu, změnil heslo a kontrolní otázku, a rozesílá z něj maily do kontaktů, které jsem nejen tam měla. Když jsme spolu ještě chodili, chodil bez mého vědomí na spolužáky, školní stránky, a jinak pod. si mě „ověřoval“, bylo mi to nepříjemné, jenže on to nechápal. Tak se ptám, mám nějaká práva ? Udat ho, nebo tak něco ? .. Taky mi přišlo asi sprostých 100 sms… Dostal se už i na skype, icq ..
Doplňuji:
Na policii teda ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Elk, iceT, dougie, anonym před 4681 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

No jo, holka nešťastná, samas mu ta hesla dala..))) Účty teď nesmázneš, založ si nové, rozešli známejm, že jim píše von, zkus kontaktovat správce, oznam to tam. A nebo, jak říká Barbakan ho práskni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

  1. Je to ko*ot a totální ubožák.
  2. Je to trestný čin (dokonce několik). Konkrétně znát cizí heslo má sazbu až 1 rok natvrdo.
  3. Chce to mít důkazy, čili nic nemazat, případně telefonické hovory nahrávat.
  4. Se tohle nesmí nijak podceňovat.
  5. Jednoznačně bych šel na policii a podal trestní oznámení.
  6. On ho ten smích přejde, blbečka stalkera! 😉
  7. Líp si příště vybírej přítele. 😉
  8. Určitě přeinstalovat počítač a řádně zabezpečit, nejspíš ho budeš mít zavirovaný, čili může pak vidět, co vidíš ty, odchytává co píšeš apod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Normálně bych ho prásknul.Na to je nějaký paragraf(zaboha si nemůžu na něj vzpomenout).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Jistě to ohlásit na policii. Je to strašně porušení zákona..... například narušení soukromý, vydává se za vás, kibernetická šikana v podobě SMS, jít na účet jinému je samo osobě zakázané a když chodí jak na Skype a ICQ uže je to vážný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

…a odkud asi zná hesla? Pochybuju že je hacker a že by na to přišel sám. Změňte si hesla,nebo si založte nové ůčty a ty staré smázněte

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

Upozorněte svého ex, že se dopouští trestního činu. Pak mu pohrozte udáním na policii, ale pouze pokud budete ochotna to i udělat.
Pokud máte ještě někde přístup, tam si okamžitě změňte hesla i kontrolní otázky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

no to hosanek trochu nedomyslel:) je to blbecek, nijak se tim netrap, zaloz nove schranky/ucty a vsem znamym rozesli mejly, ze to dela on, bude mit asi peknou povest:) jeste tam treba pripis, ze jsi predstirala orgasmy, a ze jeho prirozeni ma 5 cm v pozoru, at je sranda:) jinak zmen hesla vsude, kde jeste muzes.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek