Co mám ted dělat? 2

dobrý den. včera jste mi všichni poradili abych o tom balíku doma řekla.tak jsem tak udělala.doma jsem to řikala a myslela,že mě rodiče snad zabijou.potom se uklidnili a bylo všechno ok.omluvili se mi,že na mě křičeli a omluvila jsem se jim já,že jsem jim to neřekla. a mamka mi řekla: mi ti to promineme,ale ten balík ti nevyzvedneme.nedáme ti na něj peníze. jenže já bych ten balík strašně chtěla.moc jsem je prosila a nepomohlo to. jak je mám přesvědčit? děkujůůů moc. včera jsem mi hodně pomohli a dodali odvahu. jsem vám moc vděčná

Nejlepší odpověď
Jahoda

Řeknu Ti to asi takto:

Pokud víš, že Tví rodiče jsou nepřemluvitelní, asi nic moc nenaděláš.

Pokud víš, že po dlouhém prošení povolí, zkus to.

Jinak se už asi poradit nedá.

Další odpovědi
annas

Jahoda má pravdu, pokud peníze neseženeš, nedá se nic dělat.
Ještě zkus jednou maminku poprosit, že bys chtěla peníze půjčit, že je určitě splatíš, že Ti knihy a další přinesou užitek. Třeba že to bude dárek k Tvým narozeninám, svátku, že Ti jinak nic nemusí dávat. Ale pak opravdu dodržet.

Příště ale nejednej bez dohody s rodiči.

PostApMan

Určitě bych ti doporučoval si spíš ty peníze na tne balík (pokud to není moc) od někoho půjčit ať rodiče zbytečně ještě víc nerozčiluješ.

Chandler: Pravda, řeší se tu všechno, ale taky se tu pomáhá všem bez rozdílů, má to své výhody někdy se člověk u odpovědí pobaví(a přesto poradí) a někdy je zajímavé vžit se do životních otázek druhých. Mimochodem po tom kartáčku bych se podíval do ledničky, tam jsem před cca 4 dny našel já.

anonym

muzes zkusit navrhnout rodicum,ze si balik odpracujes treba pravidelnym mytim nadobi,vysavanim a vsim cim jim nejvic pomuzes,ze to nechces zadarmo,snad budou souhlasit

Chandler

Si snad vyřeš sama ne ?? Že nás musíš tím všechny zatěžovat. To je neuvěřitelný, co se tu všechno řeší na „odpovedi.cz“ ..Zachvíli sem asi položím otázku, kam se mi ztratil kartáček ..nějaký rady, kde by mohl bejt schovanej.
Doplňuji:
ninka : Jak vidíš, někdy je i v lednici :D (viz kolega nahoře)

ninka

S tím balíčkem bych to řešila pujčkou a co se kartáčku týče, obvykle je pod umyvadlem, nebo vanou..