Co mám stáhnout když se mi hrozně seká minecraft, ale dřív to nedělal?

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Aktualizovat javu a ovladace grafiky.
Preinstalovat monecraft.
Pokud tam mas nejake pridavky tak je zase smazat.
Pripadne nainstalovat starsi verzi minecraftu.
Tim jak mas propracovanejsi mapu, tj. Vic zastavenou to muze byt narocnejsi.

Další odpovědi
anonym

Stáhnout?? – myslím, že nic (pokud jsi nedělav počítači změny – např. neinstalovala novou verzi…).
Naopak – měla by sis, zřejmě, počítač pročistit, projet antivirem, odinstalovat (nebo zrušit jejich samospouštění) zbytečné rezidenty, zkontrolovat, kolik máš místa na disku apod. Pokud totiž dojde ´zničehožnic´ ke zpomalení běhu programu/ů, bývá počítač někde ´ucpán´.