Terka333

Co mám s tabletem?

Dobrý den. Potřebovala bych pomoct s tabletem. Dneska jsem jela do Tesca a do knihovny se připojit k internetu, ale nešlo to. Když jsem se připojila k síti, tak vždycky než jsem otevřela prohlížeč, odpojila jsem se. Potřebuji se připojit, mám do školy.

Nejlepší odpověď
Banán88

Terezko zkus se podivat na nastaveni sve Wi-Fi, je take mozne, ze internet meli nestabilni, vyzkousej si to doma, kde mas jistotu stabilniho pripojeni, v opacnem pripade bys mela pozadat o servisni podporu v mistech odkud svuj tablet mas.. (Nebo to dej tatkovi at ti na to mrkne, treba je to opravdu jen mala chybicka ;) )