nikolqa.o

Co mám s NTB – síťovou kartou?

Dobrý den,
potřebuji poradit, co mám dělat. Mám notebook ASUS eee pc 1000H a když mám NTB v úsporném režimu, tak se mi odpojí od Wi-Fi. Pak když se chci připojit, tak mi nejde kliknout na " Aktualizovat seznam sítí ". Objeví se mi to normálně jako odkaz, ale po kliknutí na to se nic nestane a musím NTB restartovat, aby se mi k Wi-Fi připojil sám, jinak se na net nedostanu. :(

Nevíte prosím někdo, co s tím mám dělat a čím by to mohlo být ?

Děkuji za radu.
Doplňuji:
Ovladače tam mám nainstalované z CD, které bylo u NTB, když jsme ho kupovali. Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
badisko

vyzkousej si preinstalovat ovladac.. http://suppor­t.asus.com/Dow­nload.aspx?SLan­guage=en&m=Ee­e%20PC%201000H/XP&p=20&o­s=17
Doplňuji:
Hmm.a co ze je tam mas nainstalovane …:D muzou se pokazit moznosti je dost …preinstaluj a dej vedet …stary odeber a novy nainstaluj jak uz psal kolega Bedy ..
jakej mas OS ?..mas tam originalni xp nebo co tam bylo ..?..
pak je tady moznost opravy Windows pomoci CD .. je to asi nejednodussi moznost pro nezkusene vsak velice zakerna …:D pak jsou programy na spravu wifi mrkni tady .. http://www.zi­ve.cz/clanky/nej­lepsi-programy-pro-praci-s-wi-fi/sc-3-a-163659/default.aspx …idyz to nepovazuji za uplne nejlepsi reseni …

Další odpovědi
Bedy

Problém bude v ovladačích, nevím, jestli máte nainstalované ovladače od výrobce nebo si je nainstaloval systém sám, každopádně bych je zkusil odinstalovat a znovu nainstalovat.

Znám ale i případy, kdy se to nevyřešilo a bylo nutné zakázat úsporný režim nebo přejít na jinou verzi systému. Pokud ten systém není oficiálně výrobcem podporován, tak to nemusí jít všechno úplně dobře, byť na první pohled se zdá, že to v pohodě jde.