atena11

Co mám s nohou? Je to pouze natažený sval?

Zdravím, dnes jsem byla na atletické olympiádě, a když jsem běžela štafetu, tak mi od třísel projela do nohy bodavá bolest. I přes bolest, kterou jsem stále pociťovala, jsem ale běžela stále naplno až do cíle. Nateklý nebo jinak viditelný to není, jen mě prostě bolí každý došlap. Na nohu sice došlápnu, ale co krok, to jakoby pokulhnu. Také mám problém, že tu nohu vůbec třeba zvednout. Co by s tím mohlo být? Myslím si, že by to mohl být třeba jen natažený sval, ale i tak si tím nejsem zkrátka jistá.

Odpovědi
Drap

Pokud to do rána nepřestane, tak navštiv lékaře. Jedině ten dokáže určit diagnozu. Přes net to nikdo nepozná.

tomo200169

Může to být cokoliv, já měla něco podobného, jako popisuješ. Myslela jsem, že je to jen natažené. Nakonec to byl natržený sval. Takže doktor nejlepší rešení, pokud tě to nepřejde během dne.