Jahoda

Co mám s klávesnicí?

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte co se mi stalo s klávesnicí? Ve Skype mi nejdou psát písmena s háčky a čárkami a ani některé znaky jako např. dvojtečka apod. Nahoře jak jsou tlačítka s písmeny a čísly, vždy se mi po stisknutí jednoho s těchto tlačítek objevilo písmeno s háčkem nebo čárkou, teď už jen číslo. Jak vidíte, tak tady na internetu mi to jde psát normálně, blbne to jenom na Skype, když chci někomu napsat. Prosím, jestli by někdo věděl jak bych to mohla vrátit do původního stavu, napište. Budu moc ráda za všechny odpovědi. Děkuji ;o)
Doplňuji:
GangtaHelper: Moc Vám děkuji! Už mi to zase jde. Ještě jednou děkuji ;o). Mějte se hezky. :)

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

I když si to možná moc lidí neuvědomuje, tak nastavení rozložení klávesnice (česká nebo anglická), když ho přepnete, je to přepnuté jen u té jedné aplikace. Takže si klikněte do pole pro psaní textu ve Skype a pak se podívejte na hlavní panel na nastavení klávesnice (nesmíte ale odkliknout pole Skypu, jinak se to přehodí).

Pro nápravu pak stačí zmáčnout Shift+Alt .