Pavel950710

Co mám s bradavkami?

Zdravím. Mám takový pro někoho možná nepodstatný problém, který mě ale trápí. Ten se týká mých bradavek, které jsou většinu času nevystouplé, spíš tak do popředí vylezou prsní dvorce a vypadá to divně. Bradavky vylezou jen někdy, pak to vypadá normálně. Nejsem žádný hubeňour, ale ani nejsem nijak tlustý, takže tím by to být snad nemělo. Nevíte někdo, čím by to mohlo být, případně co s tím? Díky
PS. Je mi už skoro jednadvacet, pubertu mám dávno za sebou…

Nejlepší odpověď
mosoj

Nech to koňovi. V životě jsem bradavky nepotřeboval.

Další odpovědi
iceT

Toto neřeš, toto by byl problém, kdybys byl žena a měl kojit.

arachis

To má hodně chlapů, je to normální. Pokud nijak nebolí, nemají hrčku apod.