oooo.natalia

Co mám robiť, ak má môj pes červené očné bielka ?

Nejlepší odpověď
beer

Buď lékárna, poradí. Ještě rozumnější bude návštěva veterináře.
Doplňuji:
Může se jednat o zánět spojivek, alergii(v této době málo pravděpodobné) i jiné onemocnění.

Zdroj: Vet.praxe

Další odpovědi
♥♥♥

Když se to nezlepší do rána koupit nějaké léky či navštívt veterináře…

Elis Pokorná

Zastavit se u veterináře. Může se jednat jen o prsklou žilku ale také o zánět spojivek, což není nic pěkného. Veterinář vám dá nejspíš kapky :)

tomy smyk

bez otaleni nasteva veterinare kdyz to nechas dlouho tak by mohl mit infekci
Fakt jdi v veterinari a ten to tredepise neake kapky.