Bibuš (:

Čo mám robiť, aby som prežila, keď mám zaracha od rodičov? Diki :)

Odpovědi
Jindri

zacni cist knihy

terry

Chovej se tak, abys příště zaracha neměla.

iceT

Však ono to jednou skončí,snad ti nedali zákaz vycházek do konce života?
Pro příště dodržet to,co slíbíš,pokud máš zaracha pro nedodržení slibu nebo dohody.Můžou-li k tobě chodit kamarádky,tak si nějakou pozvi a udělejte si holčičí jízdu.Můžete spolu zkusit něco uvařit nebo upéct nebo se jinak zabavit.Můžete třeba zkusit tvořit něco z korálků,možností je spousta.

venkovan

Na přežití je potřeba především voda a jídlo. Takže co zkusit kynuté knedlíky.