Co mám říct kamarádce, když si myslí, že flirtuju s jejim klukem, protože jsem na něj milá, když se bavíme?

Mám super kamarádský vztah s klukem mý kamarádky. Ale ona si myslí, že se nabalujeme, co jí mám říct, aby uvěřila, že se jedná čistě o přátelský vztah?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nic ji neříkej, prostě si jednoho z nich vyber. Já bych brala toho kluka. Kamarádka co mě podezřívá je mi na nic. 🙂

Další odpovědi
anonym

říct jí at ti nezávidí tvoje chování a přitažlivost :)

Hlada

Zatloukat, zatloukat, zatloukat…

Jana Červená

Udělej si z kluka kamaráda a tu holku můžeš klidně odříznout, když se k tobě chová takhle…