dgfdgf

Co mám navštívit a co si koupit na několikadenním výletě do Olomouce?

Zajímaj mě nejvíc asi kavárny, čajovny, nějaký dobrý pekárny – prostě kde si koupit dobrý jídlo?

Nejlepší odpověď
annas

Co je podle vás dobré jídlo?

Prodejem s pečivem je v Olomouci mnoho. Na Horním náměstí jsou dvě, jedna s italským pečivem. občerstvení Centrum – saláty, česká kuchyně, v bočních ulidích – např. Riegrově další pekárna.

Nejvíc navštěvovaná prodejna s pečivem. je naproti bývalému Prioru – opět ulice z náměstí – je krátká, takže prodejnu snadno najdete – ulice 28. října.

V Pavelčákově ulici rovněž pekárna a občerstvení…

Když se přesunete na Dolní náměstí, rovněž najdete prodejnu i kavárny. .

Zkrátka v centru města nakoukněte do prodejen či občerstvení a uvídíte, kde je nejvíce lidí…

Kavárny jsou na obou náměstích i v bočních ulicích, v bývalém Prioru, dnes galerii Moritz atd.

Neptáte se na památky, ale na občerstvení. Ale přesto vkládám odkaz

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_pam%C3%A­1tek_v_Olomou­ci--

Přidávám ještě procházku Olomouci

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vOPIbEJU­Fug

Co si koupit na památku? Podívejte se do informačního centra v budově radnice – vstup vedle orloje atd.

annas

Cukrárna Dejmal funguje, je na tř. Svobody, zhruba naproti Komerční bance, vedle vchodu do pasáže. .