KARI05

Co mam koupit sve kamaradce k vanocum?

Je ji 11 a má rada zvířata poradite mi?

Nejlepší odpověď
AAmila

Nějakou knížku o zvířatech, nebo pokud chová zvířata tak třeba i knížku o chovu a tak. Pokud rodiče nemají problém tak třeba i nějakého křečka. :)

Další odpovědi
chachar1922

Já mám ráda taky zvířata (hlavně psy). Ale jelikož nečtu, tak i přesto, že knížka bude o zvířatech, tak bych ji nečetla – bohužel. Spíš pokud má doma zvíře, tak kup něco pro to zvíře.

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dárek%20k%20vá­nocům

pucipuci

Přívěšek na klíče nebo mobil s malým zvířátkem a průhledný lak na nehty.

lexx

jo, knižku o chovu malejch užitečnejch zvířátek, pes. kočka, křeček, myška, morče, rybičky, ptáček…