kacka2003

Co mám koupit rodičům k Vánocům?

Matce je 35 taťkovi 42.

Nejlepší odpověď
Hamon

Stokrát položený dotaz…

Další odpovědi
Sůwa

Nic nekupuj, ale dárek vlastnoručně udělej, třeba namaluj obrázek, vymodeluj sošku, upleť košíček z papírového pedigu, ušij chňapku, vyšij dečku… Na netu určitě najdeš dobré rady. Všechno ostatní už dávno odnesl čas, ale vlastní ručkou udělané dárky mi byt zdobí stále 🙂

anonym

Použij vyhledávač!!!

anonym

Kolik na to máš peněz? Tak si je oba vyfoť jak jsou hezky spolu a dej to zarámovat.

brillant

Již se to tu mnohokrát řešilo, používejte vyhledávání. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=d%C3%A1rek%20k%20v%­C3%A1noc%C5%AFm