kleta

co mám koupit mé mamince k vánocům mám 300 kč… pomoc …

mám 300 stovky na koupení dárku pro maminku … ne vim co ji mám koupit .

Nejlepší odpověď
someone

Kup laky na nehty např, pokud je má ráda nebo nějáká voňavá mejdla nebo zajdi do obchodu MANUFAKTRURA : http://www.ma­nufaktura.cz/ – TAM JISTĚ NĚCO NAJDEŠ DO 3 STOVEK . nebo potom dárkový obchod ALBI tam jsou samé voloviny .....

Další odpovědi
anonym

I obyčejnou vařečkou uděláš radost. Pokud maminka ráda vaří, peče, tak něco do kuchyně.

P.S. Brillant, ty Tvé odkazy jsou neaktuální! Vždyť každým rokem je něco nového, co by se dalo darovat pod stromeček a nejen tam.

Jsemtady

Cigarety, alkohol .. 🙂
Nebo takove ty ruzne ozdobne veci hrnicky atp.
Kosmetiku.
Jestli vis co ma rada, treba co si doma vystavuje atp.
Tak zkusit najit neco takoveho ..
A nebo neco treba vytvorit.

Kerynka

kosmetika určitě udělá radost tet prodávají hodně kosmetických balíčku do 300 -, :) třeba od garnier doporučuji

brillant

Bylo to zde již mnohokrát řešeno – používej vyhledávání. Např. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=d%C3%A1rek%20k%20v%­C3%A1noc%C5%AFm

HonzikPernik

Do Vánoc času dost, proč to řešíš tak brzy?

smile11

tak zkus něcjakou kosmetickou věcičku, teda jestli se ráda parádí. :))

Brigit

Barbakan, jsem toho názoru že vařečka je nezbytná domácí potřeba, NIKOLI vánoční dárek pro ženu. Maminka je také žena.

Pee.Kleo

Je hezké, když jí daruješ i nějakou maličkost. Něco o čem víš, že jí vytvoří úsměv na tváři. Třeba ta vařečka, mám doma vařečku s nápisem SUPER MAMKA, najdou se kolem pár korun. Takže nevěž hlavu,on jí udělá určitě radost za tyhle korunky i nějaký hezký hrníček, třeba i ten větší ;) CD