natys

co mám koupit mamce k vánocům naznačovala něco s kosmetikou ale nevím co pomožte děkuji

co koupit mamce
Doplňuji:
no mamka mi dá do 500 snad to bude stačit

Nejlepší odpověď
MacChill

V drogeríích se před vánoci objevují dárkové balíčky když nějakej vybereš nemáš co ztratit.

Další odpovědi
marťa382

Tak třeba deodorant nebo sprchový gel.Nebo jestli používá – lak na vlasy.

Curiosity

Podívej se doma, jakou kosmetiku mamka používá, jakou značku! A kup od té značky třeba dárkový balíček. V Tescu a podobně jich mají mraky a myslím, že snad i za dobré ceny se najdou. 🙂

A parádní jsou ty v dárkových taštičkách, protože potom mamka může taštičku použít na své potřeby, třeba na cesty na svou kosmetiku atd. 🙂