Avatar uživatele
Zuzik

Co mám koupit mamce?

Prosím poradte mi co jí mám koupit. Bude jí 36. Může to být do 400 korun. děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Radost by mohl udělat i nějaký polodrahokam na strunce, zjistit třeba podle znamení, který by jí prospíval a ten jí pořídit, dále nějaká elegantní šátek by se také mohl hodit. Pokud se o něco zajímá, tak třeba z toho oboru i kniha, by byl pěkný dárek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucimia

Nějakou kosmetiku jestli používá???
Nebo něco dobrého – nějaká „spešl“ bomboška.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Zaleží na tom, co má ráda a co se jí líbí.
Zkus si vzpomenout, jestli o něčem mluvila, co by jí udělalo radost. Třeba to ani nebude nic drahého. Důležité je, aby měla radost.
Nevím, co děláš nebo co umíš, ale já mám třeba ráda ruční práce a nějaká drobnost z korálků, nebo tiffany nebo drátků, co bys udělala sama většinou potěší.
Nebo třeba nějaký zápich do květináče, nebo ozdobný závěs na záclonu (řetízek + korálky). Možností je spousta.
Nebo projdi pár obchodů a něco ti padne do oka.
Myslím, že pokud používá kosmetiku pravidelně, stejně si ji kpoupí sama, ale něco, co se jí jen líbí a odkládá koupi, tudíž to nečeká, ji potěší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Záleží na tom co se tvé Mamince líbí a co má ráda.Já své Mamince dávám bud peníze at si koupí ona sama co chce nebo kosmetiku,darkový koš,kytku v květináči.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ocko0001

Třeba kosmetiku(Dopo­ručuji Oriflame) A nebo nějáke hezké oblečení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Li

Já bych preferovala zážitek. Pozvi ji tam, kde by sama nešla, nebo by ji nenapadlo tam jít. Já jsem například koupila své mamce permanentku do solné jeskyně. Z počátku se zdráhala, ale nakonec tam chodila ráda a ještě si dokoupila další vstupy. Pokud tvoje mamka potřebuje klid a relax – je to vhodný tip.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

A vyrobila jsi nakonec nějaký ten šperk?

před 1179 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Tak já jsem se do toho dala a super. Senzační relax a i děcka to baví. Výroba šperků je fakt super, navíc jsou z toho pak moc hezký dárečky.

před 1120 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Já osobně miluju výrobu šperků. Člověj se u toho krásně zabaví. Teď šperky vyrábíme i s dětma. Kupuju dost věcí na netu, jinde se nedá. Teď jsem narazila na https://www.koralek-obchod.cz. Zkušenosti?

před 1152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kikulinka85

Ahojky, taky tam nakupuju :) Z čeho nejraději vyrábíš? :)

před 1090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Jaké má koníčky,co jí baví,co se jí líbí?

před 5126 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek