Evíček

Co mám koupit jako dárek pro mámu?

Není moc na kosmetiku atd.

Nejlepší odpověď
zzzzz

No já dostat nádobí nebo vysavač, tak mě asi klepne. Maminku znáš nejlíp ty, kup, nebo udělej ji něco, co má ráda, co ji potěší. Pokud třeba sportuje, tak něco na sport. Vždy je dobré vybrat třeba levnou maličkost, ale je dobré aby byla přímo tomu člověku pro radost.

Další odpovědi
david22

Nové nádobí, nový vysavač, nové povlečení, vše co správná hospodyňka uvítá.

Razza

david22 – typickej chlap. Si snad všichni myslíte, že ženský, protože doma pořád uklízí a něco klohní v kuchyni udělá radost vysavač, nebo novej kuchyňskej robot. Mam na to říká, že pořádnej chlap by přines domů dvoutýdenní zájezd do Karibiku a ne novej vysavač a nějakej vohoz koupit taky neumíte. děs

Sopka

No dobře Evi,ale na co tedy tvá máma je?