Co mám jít dělat? Poraďte.

Mám volné odpoledne, a nevím, co udělat. Co bych měl? díky za odpověd. jen vážně pište.
Doplňuji:
jugar – jsem abstitent.
drap – co třeba? jako například si uvařit kakao?

Nejlepší odpověď
klumprt

  • běž do městské knihovny a něco si půjč
  • běž na plovárnu a plav
  • běž na procházku a koukej po holkách (nebo po klukách, chceš-li)
  • běž natrhat mamince sněženky
  • jsi- li líný a jsi-li obyvatel většího města s MHD a máš roční jízdenku, tak jeď autobusem nebo tramvají na konečnou, pak jiným číslem na jinou konečnou a tak dál, dokud tě to nepřestane bavit
  • lehni si, koukej do stropu a přemýšlej o smyslu života
  • dělej něco na počítači (stejně to tak dopadne)

Další odpovědi
Drap

Začni dělat něco užitečného.

marci1

Cokoliv, co Tě baví, těší. Teď jsem si přinesla domů Kamélii v květináči. Je krásná. Tak si tu opečovávám květiny. Obleču se a jdu na procházku do lesa. Sluníčko ještě svítí. Večer mám jógu. Zkus dělat něco, co Tě baví a co máš rád. 🙂

♥Kočičky♥

NemamNick-Záleží na tom co rád/a děláš Třeba skus jít plavat ☺

anonym

Já většinu času hniju tady na chatu,jelikož jsem už smířil se svým osudem.
Doplňuji:
Pussycat – Jak utopit Dr.Mráčka také dobré!hihi

ivosek2

To je marný když nemáš žádný koníčky

anonym

Zajdi si na růžek a pět piv a pár panáků a zítra to zopakuj,Bude ti fajn.

Nevíteto?

Co nějakej dobrej film? 🙂

A. sHITLER

Nemáš fantazii? Aha, Ty nemáš ani NICK! tak to ti poradím jediné: Měl by ses oběsit!

RyuzakiKate

klumprt – sněženky jsou chráněný! To by mamince asi moc radost neudělal…

Luxx

jo ! sněženky se trhat nesmí !!

anonym

ttps://www.you­tube.com/watch?v=0Y­KrhHy86SY