Rafados

co mám jíst aby mi dorostli vlasy

když se nechám od někoho ostříhat vždymě ostříhá moc. Co mám jíst aby mi vlasy dorostli
Doplňuji:
omlouvám se za pravopisné chyby

Nejlepší odpověď
Drap

Cokoli, růst vlasů tím nijak zásadně neovlivníš.

Další odpovědi
Lamalam

Dej si Xanax. Vlasy sice nenarostou, ale bude ti to jedno.

marci1

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=rychl%C3%BD%20r%C5%­AFst%20vlas%C5­%AF

Beer4Real

Nehledej co jíst, ale spíše si najdi lepšího kadeřníka, který tě ostříhá podle tvých představ.
Řešíš problém úplně z opačného konce :)

PetrXY

Jíst můžeš na co máš chuť, na růst vlasů nemá žádné jídlo vliv. A krátké vlasy nejsou žádná ostuda.

beruskaa

Kvalitní kadeřnici ( každá kadeřnice ti zastřihne konečky tak aby to mělo smysl kupodivu! A když budeš chodit pravidelně zastřimihne ti minimum. Pokud ta kadeřnice teda není kráva).
Ale když už se stane tak jíst zdravě a kvalitnější kosmetiku.

daniela100

jist nic nemusíte ale pečujte o své vlasy a až i to nepomáhá jsou na to specialní šampony

silta

Vlasy nedorostou zázrakem, ale doplnění vitamínu pro vlasy, kůži a nehty (k dostání v lékárně) a masírováním kůže se určitě nic nezkazí. 🙂