Avatar uživatele
Lucy13

Co mám doma dělat?

Jsem doma, žádnou brigádu nemám:-( nejde ani sehnat.. co mám dělat, poradte mi nějaké aktivity.. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4692 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Chodit plavat,jezdit na kole,bruslit,s ka­marády ven zkrátka každý den něco dělat nebo se unudíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

co vás baví.
čtěte.
učte se (hm, to asi nebaví že? ale proč, já se ve 40. letech naučil programovat)
surfujte po internetu a přitom hledejte i práci
nemáte kamarády/kamarádky
začněte se něčemu věnovat – aktivně, čemukoliv, šachům, chození po hradech, geocashingu (je to správně?), módě, prostě, buďte mezi lidma, mějte kontakty

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Curiosity

Sepište si všechno, co Vás baví a každý den si naplánujte nějakou aktivitu ze svého seznamu! 🙂

Je strašně velká spousta věcí, které můžete dělat!! Všímejte si, co dělají druzí, co je na netu v TV, co Vás baví, zajímá, zaujalo!! Učte se novým věcem, věcem, které by se Vám mohly hodit v budoucnu! Čtěte knihy (to je úplně jiný svět!!) Dívejte se na filmy (nějaké poučné, zajímavé!!) ..hodnocení filmů najdete na ČSFD!! ..které jsou nejlepší! 🙂 SPORT!! 🙂 těch je!! Zdokonalujte se! 🙂 Učte se vařit třeba!! 🙂 Zkoumejte svět a vše okolo sebe!! 🙂 Poslouchejte písničky, překládejte si je z jiných jazyků!! 🙂 Učte se jazyky!! 🙂 COKOLIV VÁS NAPADNE!! Jen se nenuďte!! „NUDA JE NUDA“!! 🙂 Hodně štěstí!! 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pecudka

Třeba také trochu pomáhat v domácnosti 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Občas to tu píši. prolez web ČSOP, Hnutí Brontosaurus, Čmelák, Ochránci přírody, apodobné organizace které realizují projekty v terénu a třeba tam najdeš nějakou akci pro mladé lidi. A třeba pracovní letní tábor kde si člověk zaplatí jen základní poplatek sice není o výdělku, ale zas alespoň týden či víc si člověk protáhne kostru, dostane k jídlu super těstoviny a podobná kolektivní jídla a najde nové kamarády.
A na poradění aktivit hodně málo informací. Třeba koníčky, zájmy, region kde studuješ a co apod.
Pokud 13 znamená věk, tak brigádu prakticky neseženeš a výše uvedené organizace povětšinou pracovní letní akce pořádají pro lidi nejméně od 15 / 16 let

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek