Lucy13

Co mám doma dělat?

Jsem doma, žádnou brigádu nemám:-( nejde ani sehnat.. co mám dělat, poradte mi nějaké aktivity.. 🙂

Nejlepší odpověď
panenka

Chodit plavat,jezdit na kole,bruslit,s ka­marády ven zkrátka každý den něco dělat nebo se unudíš.

Další odpovědi
arygnoc

co vás baví.
čtěte.
učte se (hm, to asi nebaví že? ale proč, já se ve 40. letech naučil programovat)
surfujte po internetu a přitom hledejte i práci
nemáte kamarády/kamarádky
začněte se něčemu věnovat – aktivně, čemukoliv, šachům, chození po hradech, geocashingu (je to správně?), módě, prostě, buďte mezi lidma, mějte kontakty

Curiosity

Sepište si všechno, co Vás baví a každý den si naplánujte nějakou aktivitu ze svého seznamu! 🙂

Je strašně velká spousta věcí, které můžete dělat!! Všímejte si, co dělají druzí, co je na netu v TV, co Vás baví, zajímá, zaujalo!! Učte se novým věcem, věcem, které by se Vám mohly hodit v budoucnu! Čtěte knihy (to je úplně jiný svět!!) Dívejte se na filmy (nějaké poučné, zajímavé!!) ..hodnocení filmů najdete na ČSFD!! ..které jsou nejlepší! 🙂 SPORT!! 🙂 těch je!! Zdokonalujte se! 🙂 Učte se vařit třeba!! 🙂 Zkoumejte svět a vše okolo sebe!! 🙂 Poslouchejte písničky, překládejte si je z jiných jazyků!! 🙂 Učte se jazyky!! 🙂 COKOLIV VÁS NAPADNE!! Jen se nenuďte!! „NUDA JE NUDA“!! 🙂 Hodně štěstí!! 😉

Pecudka

Třeba také trochu pomáhat v domácnosti 🙂

venkovan

Občas to tu píši. prolez web ČSOP, Hnutí Brontosaurus, Čmelák, Ochránci přírody, apodobné organizace které realizují projekty v terénu a třeba tam najdeš nějakou akci pro mladé lidi. A třeba pracovní letní tábor kde si člověk zaplatí jen základní poplatek sice není o výdělku, ale zas alespoň týden či víc si člověk protáhne kostru, dostane k jídlu super těstoviny a podobná kolektivní jídla a najde nové kamarády.
A na poradění aktivit hodně málo informací. Třeba koníčky, zájmy, region kde studuješ a co apod.
Pokud 13 znamená věk, tak brigádu prakticky neseženeš a výše uvedené organizace povětšinou pracovní letní akce pořádají pro lidi nejméně od 15 / 16 let