Co mám dělat v téhle situaci?

Dobrý den, mám jeden problém. Nastoupila jsem do 1. ročníku gymnázia a zjistila jsem, že bych radši chtěla chodit na pedagogickou. Jsem tam sice jen první 2 týdny, ale bojím se, že to nebudu zvládat a stíhat to všechno učivo, kterého je fakt hodně. Přemýšlím nad tím pořád a myslím, že bych radši chodila na pedagoigickou, abych pak mohla dělat učitelku v Mateřské škole. Ale bojím se toho, co na to řeknou rodiče a učitelé, protože jsem na gymplu jen týdny. Neporadil byste mi někdo, co mám v téhle situaci dělat?.

Odpovědi:

Zlatý

jedině sbírat odvahu, protože jestli přestoupit, tak na začátku roku. Pak to bude čím dál těžší, už budete přestupovat "z rozjetého vlaku"

Stříbrný

to, že přestoupíš ti neudělá nic lehčí... jestli si myslíš, že se střední pedagogickou můžeš učit v Mateřský školce ,tak jsi na omylu, k tomu potřebuješ vysokou pedagogickou, tzv. mateřinky... a na Vš se dostaneš stejně tak z gymplu jako z pedagogické...

ale je to tvoje rozhodnutí... náš spolužák přišel na gympl jenom první den a hned druhý den přestoupil na jinou školu, na tu, na kterou chtěl jít původně...

Diskuze k otázce

Sašetka

To je pravda. Ale bojím se hlevně toho, že na mě budou naštvaní ohledně knížek a toho ostatního. Protože mi koupili knížky na gmynázium a ted by to bylo všechno na nic. Prostě zahozený peníze.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.