Co mám dělat? Už se nechci nic učit.

Nejlepší odpověď
briketka10

počítej v klidu svoje dušičky
v hrníčkách a nestěžuj si 😁

Další odpovědi
mosoj

Užívat si hojné penze a jezdit po světě.

zjentek

a já taky ne :o ..tak teď už nám zbývá jen udělat něco, abychom se dozvěděli, proč jsme tady ,)

Drap

Podívej se kolem sebe a vezmi si příklad z okolí. Dělá to dnes podobně spousta lidí.

www

Nic se neučit, pro jistotu si ale najmi poradce, který to důležité udělá za tebe 😉

jirkajirka

Kdo nic neumí nic nepokazí!

Lamalam

Dej se na politiku.

led

česílko, česílko, ako to? Čo je to učenie? Veď už zo školy vieme, čo Báťuška Iljič povedal: učiť sa, učiť sa, učiť sa.
Veď učíme sa celý život. Človek nikdy nie je dosť starý a dosť znalý, aby to nepotreboval. A koľkokrát robíme aj to čo sa nám práve nechce. Ak človek stráca záujem o život okolo seba, nechce sa učiť nové, zalezie kdesi do kútika a čaká na spásny koniec… života.
Ako tak sledujem vaše tunajšie príspevky, vy skôr patríte k tej druhej strane, čo sa chce učiť, získavať informácie.

briketka10

dáma by měla mít v každém případě
přednost, ale je toto každý případ ??
a jsem já dáma ?? kdepak 😁

anonym

Teď mám dilema, briketka10 nebo jirkajirka na nominaci. Líbí se mi obě.

gagaga

briketka je ale hezci :)

zjentek

héj česílko, nenadržuj laskavě :o

arygnoc

aj učenie môže byť zábava:

Pani učiteľka sa opýta v triede:

  • Keď 5 vtákov sedí na plote a jedného zastrelíš, koľko ich tam ostane naďalej sedieť?

Ferino sa hlási:

  • Ani jeden, všetci odletia pri výstrele.

Pani učiteľka prikývne:

  • Správna odpoveď je 4, ale sa mi páči tvoje rozmýšľanie.
  • Pani učiteľka, teraz aj ja mám pre vás jednu otázku. 3 ženy sedia na lavičke a každá si líže zmrzlinu. Prvá tak opatrne z boku, druhá z hora cmúľa celú skoro už aj kornútok a tretia jemne hryzká vrch. Ktorá je z nich vydatá?

Učiteľka sa červená, ale nakoniec odpovie:

  • Podľa mňa tá druhá, ktorá si to dáva celé do úst.
  • Správna odpoveď je, že tá, ktorá má na prste obrúčku, ale páči sa mi vaše rozmýšľanie, pani učiteľka.

MK44

arygnoc: Dobré 😁

petra15

:):)

anonym

arygnoc, 😁

gagaga

taky .. :))