Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

co mám dělat?tohle už neni snad ani womenstrulace

takže co mám dělat?vytéká mi s…krvavej sliz už da dny a já nevim co to je.Nemužu jít ke ginekologovy protože ještě k němu nechodim a nemůžu to někomu říct protože rodiče jsou na dovolený.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4309 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

MŮŽEŠ JÍT SAMA,co blbneš? Jdi teď do nemocnice, vezmi si průkaz pojištěnce, radši i občanku, pokud jí už máš, nevím ale,asi ji nebudou potřebovat, nebo pas, nebo něco,kde máš fotku,ještě peníze a jdi, musí tě prohlídnout, mohl by se ti udělat ošklivý zánět, vůbec s tím neotálej a pospěš si!!Pokud jsi ještě na gynekologii nebyla, nemusíš se bát, řekni to tam,–žes ještě nebyla, budou postupovat jinak, opatrněji, nic se neboj, to nebolí,jen rychle běž,nedělej si žádné výplachy, udělají ti asi stěr, to znamená, že ti zevnitř odeberou „vzorek“ do laboratoře, aby zjistili, co to je, dělá se to jemně,to vůbec neucítíš, jen se neboj a běž
Doplňuji:
ano, máme pravdu obě, ale já se ani nezeptala, jestli jsi už měla vůbec měsíčky, mohly by to být ty první, ale i tak raději jdi a dej vědět, papa 🙂

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

neotálej může to být i prasklá cysta na vaječníku, jak říká SMV, přijmou tě na každé gynekologii i pohotovosti, mohla jsi i nastydnout..
vím o čem mluvím, nechci tě v žádném případě strašit, ale šla bych na pohotovost !
následky by mohly být nepříjemné..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Přidám se ke kolegyním. Neváhej, nepřemýšlej a jdi na pohotovost. Pokud jsi se už nevrátila.
Lecos o tom taky vím, i když z té druhé strany, která vleklé záněty a další problémy měla jednu dobu doma dost často.
A neboj – vy máte gynekologa, my zas urologa. lékař za svoji praxi vidí tolik případů, že jsi jen jeden „další pacient“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Bohužel sama jít nemůže musí mít souhlas OBOU rodičů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek