Avatar uživatele
žolik

Co mám dělat se starýma kazetama,kde se to likviduje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, anonym před 4680 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud nejsou poškozené, tak audiokazety jsem věnoval Občanskému sdružení za důstojné stáří, kde je používají namísto dnešních diktafonů a celou videotéku včetně videa nejbližšímu Domovu seniorů, kde je s povděkem dodnes používají.
Jinak poškozené či nepotřebné do plastů, v recyklaci ještě poslouží. Díky třídění odpadu nejen šetříme životní prostředí a zátěž skládek, ale platíme méně za popelnice, kde stačí méně odvozů týdně.
Doplňuji:
Ad venkovan, kazety již nezastihl recyklační poplatek při prodeji, takže je prodejci neodebírají.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Naházet do kontejnerů na plasty chemický odpad,.Do sběrného dvora.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kanovka

já osobně bych je hodila do klasické popelnice, do plastů tedy ne!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
olda12

Já hážu vše do popelnice a je mě jedno jestli je to kazeta,ovoce,nebo plutonium. Stejně to na skládce zahrnou do země

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Buď se zeptat v prodejně zda je neberou zpět a nebo do sběrného dvora kde by měli vědět kam je zařadit.
V případě potřeby bych se zeptal na svém úřadu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kablik

dědapetr je koumák souhlasí s jakýmkoli způsobem likvidace starých kazet, já bych mu ještě navrhnul: co je tak zakopat v sadě pod jabloně? at taky příští generace mají něco z naší současnosti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek