žolik

Co mám dělat se starýma kazetama,kde se to likviduje.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud nejsou poškozené, tak audiokazety jsem věnoval Občanskému sdružení za důstojné stáří, kde je používají namísto dnešních diktafonů a celou videotéku včetně videa nejbližšímu Domovu seniorů, kde je s povděkem dodnes používají.
Jinak poškozené či nepotřebné do plastů, v recyklaci ještě poslouží. Díky třídění odpadu nejen šetříme životní prostředí a zátěž skládek, ale platíme méně za popelnice, kde stačí méně odvozů týdně.
Doplňuji:
Ad venkovan, kazety již nezastihl recyklační poplatek při prodeji, takže je prodejci neodebírají.

Další odpovědi
dědapetr

Naházet do kontejnerů na plasty chemický odpad,.Do sběrného dvora.

Kanovka

já osobně bych je hodila do klasické popelnice, do plastů tedy ne!!!

olda12

Já hážu vše do popelnice a je mě jedno jestli je to kazeta,ovoce,nebo plutonium. Stejně to na skládce zahrnou do země

venkovan

Buď se zeptat v prodejně zda je neberou zpět a nebo do sběrného dvora kde by měli vědět kam je zařadit.
V případě potřeby bych se zeptal na svém úřadu

kablik

dědapetr je koumák souhlasí s jakýmkoli způsobem likvidace starých kazet, já bych mu ještě navrhnul: co je tak zakopat v sadě pod jabloně? at taky příští generace mají něco z naší současnosti