Katt

Co mám dělat s webkou?

Nejde mi webkamera.. Vždycky mi webka šla, ale najednou mi nejde.. Zkoušela jsem ji vypojit a zapojit ale nefunguje..:/ Zkoušela jsem odinstalovat a nainstalovat, ale taky nejde.. Vždycky šla, ovladače nastavený mám.. Čím to je? Když zapnu počítač svítí mi že je zapnutá, ale když dám třeba videohovor na skypu tak to nejde.. Nevíte co s tím? :/Jestli je to počítačem? Ovšem ten mám taky pokažený tak trochu tak mi ho bude taťka opravovat.. Je možné že to je tím počítačem? :(
Doplňuji:
Taťka s tím neví co je:/

Nejlepší odpověď
anonym

Nejde jenom ve Skype a nebo vůbec???
Pokud jenom ve Skype, nastav si ji Nástroje – Nastavení – Nastavení videa…
Pokud nikde

  • vyzkoušej ji v jiném USB portu (v tomto vyzkoušej jiné zařízení)
  • vyzkoušej ji s jiným počítačem (i webka může odejít)
  • odinstaluj její ovladače a neinstaluj je ručně znovu (z CD nebo stránek výrobce)

___
Co znamená, že „počítač máš pokažený taky trochu“?
Jaký máš OS?

Další odpovědi
Dochy

Pokud selžou pokusy navržené Mowlou, tak vyhodit a pořídit novou. Tahle zařízení by měla být téměř nesmrtelná, pokud na ně nedupneš, ale pokazit se může všechno a z popisu mi připadá nejpravděpodob­nější, že už je mrtvá (pořád ale zůstává otázka co je to tak trochu pokažený počítač…)