polak

Co mám dělat s mobilem?

Mám mobil sonyericson k550i a když ho zapnu normálně dě a po chvíly mu zbělá obrazovka vypnese a zapnese sám a udělá totéž a tak se to opakuje furt dokola i když je v nabíječce Děkuji za odpověď jak to mám opravit

Nejlepší odpověď
Mili @

asi ho vyměnit…

Další odpovědi
anonym

zeptat se uzivatelu tohoto telefonu, mozna se s tim problemem uz setkali, … v poradne heureky >> http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-ericsson-k550i/poradna/

Hudler

Dělala mi to W810i. Myslím si, že to je buď baterkou, která se hýbe, tak jsem to vycpal papírem. Nebo to ještě může být volnou SIM kartou, která vypadne. Trošku zohnout takové plíšky, které drží SIM. Opatrně! Už mi to nedělá.