popcorn

co mám dělat s kámoškama když je nuda?

v pátek u nás budou soát dvě kamarádky a netuším co budeme dělat můžete prosím poradit? předem díky

Odpovědi
AnaMaruska

To dost záleží na tom, kolik vám je let 🙂 .
Obecně ale nezklame (a není k tomu hlavně nic třeba) hra „Nikdy v životě jsem ---------!“ a kdo s tím výrokem NEsouhlasí, ten se musí napít. Tím se přiznává, že to dělal. Samozřejmě můžeš i ty říct „Nikdy.....“ a pak se taky napít, protože už jsi to dělala, ale chceš z ostatních vytáhnout přiznání.
Je to blbina, ale funguje 😁

honza19hk

jděte za klukama,do kina,na zábavu, atd…

Kovbojka

Dívejte se na filmy.Tím nic nezkazíž a dobře se s nima i pobavíš. Doporučuji vybrat nějakou komedii. Třeba žhavé výstřely nebo něco podobného. ;)