tyrox

Co mám dělat s bodlinama v noze?

Dobry den, rad bych se vas zeptal na jednu otázku.
Dneska jsem byl v mori v Chorvatsku a zapichl jsem si ježka do nohy a ruky. Chci se Vas zeptat, zda-li ty bodliny mám nechat pod kůži či je vyndat? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Dochy

asi bych doporučil návštěvu lékaře. Známej měl podobnej problém a infekci v prstu pak řešil po návratu z dovolené ještě asi měsíc.

Další odpovědi
anonym

Rozhodně vyndat – bodliny nejsou zrovna sterilní…
😉
Navíc jsou docela tvrdé a pevné, takže proniknou hluboko – pokud je nezvládneš vytáhnout ´svépomocí´, zajdi si na chirurgii.

bolak

No ty máš teda problémy. Dokážeš si představit, jaký to musí bajt pro tu bodlinu, když se do ní napíchne člověk?

Chudák malá ☹