MichalTy

Co mám dělat proti mindráku ze zamilovanosti?

Již víc než rok jsem zamilovaný do jedné dívky. Ale nemohu jí cokoliv říct. Pořád mám pocit, že bych ji obtěžoval, že jí nejsem hoden. Že si ji nezasloužím. Spíš jí přeju někoho lepšího, než jsem já. Je to normální?

Nejlepší odpověď
marci1

Proč by sis ji nezasloužil ? Nevytahuješ se, jistě jsi slušný člověk. Zkus ji pozvat třeba do kina, na procházku apod. Samozřejmě, že může odmítnout, ale i to se stává.Třeba se jí také líbíš a nemá odvahu Ti cokoliv říct. Zkus to. 🙂

Další odpovědi
Melkor

Dokud nic nezkusíš nic se nedozvíš a budeš mít mindrák pořád… Musíš ji oslovit první ne čekat, až přijde ona za tebou, takhle to moc nefunguje… Pokud tě odmítne (o čemž pochybuji, pokud si budete mít co říct a pokud se k ní budeš chovat pěkně) tak teprve pak můžeš mít mindrák, ale mít mindrák kvůli tomuhle je blbost.