CobblíkCZ

Co mám dělat po spolknutí síry?

Měl jsem sírku v prázdné PETce, ale jako shořenou.. Myslel jsem, že tam je voda tak jsem spolkl síru.. Co teď?!

Nejlepší odpověď
ivzez

Nic.

Další odpovědi
mosoj

Zkus na WC vyrábět zápalky. Na zápalkách už dávno není síra.
Doplňuji:
https://www.stre­am.cz/jak-se-co-dela/2947-jak-se-co-dela-zapalky

gecco

Popřej si dobrou chuť…
😁

anonym

„Co tě nezabije,tě posílí.“
Doplňuji:
Jestli je ti špatně,tak běž do nemocnice na ambulanci,třeba ti vypláchnou žalud ek nebo rovnou srč prst skrz krk?!

Kelt

Pokud ještě můžeš psát, a myslet, tak je to s tebou dobré. Napiš si do výroby sirek, ať ti poví, z čeho se dělají zápalky a pak si uvědom, že dřevo i obal na zápalce, všechno zhořelo. Síra se přemění na oxid siřičítý, to je plyn. Kdyby ti bylo špatně, běž na pohotovost. Jinak to můžeš vyzvracet, nebo ztrávit. Zkus vypít slanou vodu, mléko. Příště se podívej, co je v láhvi, ze které piješ.