BurTon

Co mám dělat po rozchodu s přítelkyní?

Dnes jsem se po 7 měsících rozešel s přítelkyní. Co mám dělat abych zahnal smutek, cítím se tak sám!

Nejlepší odpověď
fcoop

On ti asi nikdo opravdu neporadí.Tedy tak,aby to zmizelo.
Je to blbá fráze,ale funguje – ČAS – a něčím se zabavit.Sedět zhrouceně v křesle a probírat to – to je – víš na co.
Ono se to žvaní,že?

Další odpovědi
baghira

Vyměnit zámek ve dveřích a najít si jinou přítelkyni.

anonym

určitě je sposta věcí kterými se dá zahnat smutek,od přátel až po návštěvy různých kultůrních akcí,já jsem ze staré školy znám jen jedno rčení-práce zažene smutek

anonym

I ten smutek si musite " prozit " .. neutecete pred nim . ☹ A tak to ma a asi i musi byt. Vse je v zivote tak nejak vyrovnane.

  • iv-