Miss.YOU

co mám dělat?Muj táta je děvkař a uchyl…

Šmíruje mě když se převlíkám musel jsem se s nim vyspat protože kdybych to prej neudělala tak mě zabije…a furt mě přemlouvá abych chodila v tangách a jen v podprsence moje nahý fotky má na pc…mojí mámu podvádí s nějakou blondýnou ale já už nevim jak dál prosím help..!!

Nejlepší odpověď
venkovan

Proč se podřizuješ? Že tě živí?
Neztrácej důstojnost – v nejhorším případě když nedá pokoj, tak pujde na léčení. A nebo ho budou milovat kluci v base.
Zkus Linku právní pomoci: 777 800 002. Je při Nadaci Naše dítě, respektive ji provozuje Sdružení Linka bezpečí a mládeže.
Podvádění mámy neřeš – to je mezi nimi, ale chraň sebe. A třeba pomůžeš i tátovi tím, že se půjde léčit.
Ale hlavně to řeš – neodkládej než bude pozdě. Na ten telefon můžeš zavolat hned- neodkládej to.

Další odpovědi
badisko

hm…to bude asi vtip ze ?…pokud nee policie !!!!

panxnotdead

Na policii.. pokud tedy nekecáš.
Doplňuji:
Někomu se s tim prostě svěř a nenech to být