MedarrDany

Co mám dělat? Mám vůbec něco udělat?

Ahoj, mám takový obyčejný a častý dotaz. Není to tak dávno, co jsem v posilce poznala jednoho kluka.. Byl opravdu milý a taky musím uznat, že se mi opravdu moc líbí. Zjistila jsem, že chodí sem na vysokou školu, zatím, co já na střední.. Není mezi námi moc věkový rozdíl, proto si myslím, že v tomhle snad problém nebude. ..Později jsem si ho přidala na facebooku…potom jsme se asi týden neviděli a on mi napsal, že čekal, že budu v posilovně. No nakonec jsem zjistila, že každý chodíme do posilky jinak, takže tam se asi moc vídat nebudeme.. no teď jsem tam byla v tu dobu, kdy tam byl i on a byl zase moc milý, víc jak jeho kamarád, který mě jen pozdraví.. ale i tak, vůbec si nepíšeme a když už jsem mu potom napsala, tak to bylo trochu o ničem, moc není asi přes ten Fb povídavý..Já vím, že tohle je dost hloupé, ale já na něj musím myslet a nevím, jestli mám něco udělat a když už tak co? Pokud je to ve věku, tak s tím asi nic nenadělám.. 18 mi bude až za rok a jemu je už trochu přes 20. Ale už se o mě zajímají i starší kluci než on.. Vlastně ani nevím jestli jestli nemá slečnu, ale nejsem si jistá, co mám udělat, s kluky problém nemám.. jenže tohle? Nechci to nechat úplně být..ale kdyby měl o mě zájem, asi by napsal sám.. vůbec nevím jakej je,..Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Vykašli se na facebook – a ´odchyť´ si jej (třeba v té posilce) a nech se pozvat na kafe (limču, zmrzku) – přinejhorším pozvi ty jej 😉 – a popovídej si s ním.

Další odpovědi
anonym

tak určitě se říká kdo nic nedělá tak nemůže nic zkazit :)

huxa

Ty máš hned pár možností-napsat mu, jestli nechce jít někdy ven, že bys třeba chtěla na stejnou vysokou, kam chodí on a tak se tedy informovat.
Jinak by bylo skvělé na filtrování jej poprosit příště v posilovně, jestli by nebyl tvůj posilovací partner.

bolak

Třeba si říká to samý co ty, „kdyby měla zájem, určitě by mi napsala víc než jen 1ד, a tak oba sedíte jako dvě blůmy, a čekáte až co ten druhej…
Doplňuji:
orlanda blůmy..