CO mám dělat ? Kluk.

Už delší dobu se mi a mojí "kámošce" líbí jeden kluk. Je hrozně hodný na asku (stránka, kde se dávají lidem otázky, můžou se i anonymně) na všechny MILUJU TĚ atd.. Odpovídá mile, na rozdíl od jiných. Dal si tam svoje číslo a napsal zavolej.. A hodně lidí (holek) mu píše taky smsky. Psala jsem u otázky a asi 3 smsky. A nedávno jsem překonala strach a přidala si ho na Fb. Napsal mi asi 3, 4 zprávy protože odepisuje každému. Ale napsal že nemá čas a kdyžtak mi napíše zítra ale chci vidět no:// Kámoška si už dávno vytvořila fake (falešný) profil na FB, má tam falešný věk, fotky, jméno a všechny údaje. Smaozřejmě fotky modelek. Teď ho pořád z toho účtu nabaluje a on se asi chytá..:( Od mojí druhé kamarádky vím, že mu napsala že je to fake. A on, že mu to je jasné, a že mu to nevadí protože s ní je sranda. Navíc on neví že jsem mu psala nějaké smsky a otázky že ho miluju..:( a navíc z toho fake profilu jsem mu párkrát psala i já. Takže vlastně to je i moje zásluha. Navíc moje "kámoška" ta první mu posílala anonymně nějaké trapné otázky a svedla to na mě... Takže on si myslí, že jsem to psala já..:'( Hrozně žárlím, když si píšou. Miluju ho. Prosím poraďte.
Doplňuji:
zvedavaholka: No právě proto to píšu v uvozovkách. Protože to žádná kámoška není a to neříkám kvůli tohohle.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Samá konspirace a nejspíše se on baví. Tak se zbav strachu a pozvi ho na rande. Pokud budeš otálet, tak tě předeběhne jiná holka. Když odmítne, tak budeš vědět na čem jsi a najdeš si někoho jiného.

Další odpovědi:

Pokročilý

Já být tebou, tak si s ním o tom promluvím, nebo ho někam pozvu. jen tak budeš vědět, jak na tom doopravdy jsi :) Musíš odhodit zábrany ..vím, je to těžké , ale jinak se budeš trápit dál .. a jestli tvá "kámoška" ví, že ho miluješ, tak by mu měla dát pokoj,pokud to je fakt kámoška.. víš, rozdíl mezi líbit a milovat je docela velký ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.