Questman

Co mám dělat, když v přítomnosti žen ztrácím sebevědomí a jsem nervózní?

Normálně jsem docela charismatický člověk a v užším kolektivu se umím prosadit ale problém mám, když se objeví na scéně žena. Ne kamarádka, to je jiné, s tím problém moc nemám (jen nevím o čem mluvit atd. ale to není nic nenormálního :) )
Když ale třeba ve vlaku sedím v kupé s nějakou dívkou/ženou, tak úplně klesnu. Sebevědomí na nule, v puse hrozné sucho a představa zahájení rozhovoru zcela nereálná.
Myslím, že je to problém, který bych měl řešit, protože si neumím představit, jak bych s takovým omezením kdy mohl dosáhnout nějakého vztahu :( Máte/měli a vyřešili jste někdo podobný problém?
Doplňuji:
Tak abych to dokončil, poslechl jsem rady Ravenne :)
Začal jsem běhat a zanedlouho se ke mě přidá jedna holka z okolí, takže se s ní budu vídat často a snad se toho studu a nejistoty časem zbavím :)

Nejlepší odpověď
Ravenne

Mám takový problém s muži a neřeším ho, ve svých 22 letech mám za sebou jen jeden vztah (ale zato dlouhý). Známí už si začali myslet, že jsem nějaká divná, protože prý nepatřím k ošklivkám. 😁
Myslím, že nejlepší řešení je dostávat se do situací, které jsou pro tebe problémové. Tím si dovednost komunikovat s ženami natrénuješ.

Další odpovědi
petra15

Questman, není to krásné, ze je to anonymní…? :DDD:-)
Ale tím, ze si odporujes(u „kamarádky"je to jiné), jeste nejsi ten strasný prípad, za kterého se más. A "nejakéjo vztahu“ uz jsi dosáhl…más prece kámosku…:-)
Nejak bys mel pochopit, ze zeny varí taky jen s vodou…Asi bych doporucila, aby ses dostal do nejaké situace, kde ty zenám radís a pomáhás – ted ale né na netu – ve skutecnosti – a té(skut.) mají lidé v dnesní dobe stále méne, – a proto tyto problémy…:-) Ani mi nesdeluj, kolik casu trávís denne na netu…:-) A pak se divís :DDDö_ö

postcd

snaž se o to abys byl méně posedlý opačným pohlavím, to uděláš tak že se zaměříš na něco jiného a budeš tomu čím se nechceš zabývat přikládat nižší důležitost.. třeba

Awe

Jo to mám taky…Proto piju.Po alkoholu padnou zábrany a jsem v klidu :D

petra15

Questman
Ty jsi nepolepsitelný prípad…:-) Protoze to asi ani nectes, co my ti odpovídáme…abys tedy nebyl náhodou boykotován(jako nekterí hlupáci tady). Já uz kazdému neodpovídám…:-)