Bronzový

Co mám dělat, když v přítomnosti žen ztrácím sebevědomí a jsem nervózní?

Normálně jsem docela charismatický člověk a v užším kolektivu se umím prosadit ale problém mám, když se objeví na scéně žena. Ne kamarádka, to je jiné, s tím problém moc nemám (jen nevím o čem mluvit atd. ale to není nic nenormálního :) )
Když ale třeba ve vlaku sedím v kupé s nějakou dívkou/ženou, tak úplně klesnu. Sebevědomí na nule, v puse hrozné sucho a představa zahájení rozhovoru zcela nereálná.
Myslím, že je to problém, který bych měl řešit, protože si neumím představit, jak bych s takovým omezením kdy mohl dosáhnout nějakého vztahu :( Máte/měli a vyřešili jste někdo podobný problém?
Doplňuji:
Tak abych to dokončil, poslechl jsem rady Ravenne :)
Začal jsem běhat a zanedlouho se ke mě přidá jedna holka z okolí, takže se s ní budu vídat často a snad se toho studu a nejistoty časem zbavím :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Mám takový problém s muži a neřeším ho, ve svých 22 letech mám za sebou jen jeden vztah (ale zato dlouhý). Známí už si začali myslet, že jsem nějaká divná, protože prý nepatřím k ošklivkám. :-D
Myslím, že nejlepší řešení je dostávat se do situací, které jsou pro tebe problémové. Tím si dovednost komunikovat s ženami natrénuješ.

Další odpovědi:

Bronzový

Questman, není to krásné, ze je to anonymní...? :DDD:-)
Ale tím, ze si odporujes(u "kamarádky"je to jiné), jeste nejsi ten strasný prípad, za kterého se más. A "nejakéjo vztahu" uz jsi dosáhl....más prece kámosku...:-)
Nejak bys mel pochopit, ze zeny varí taky jen s vodou...Asi bych doporucila, aby ses dostal do nejaké situace, kde ty zenám radís a pomáhás - ted ale né na netu - ve skutecnosti - a té(skut.) mají lidé v dnesní dobe stále méne, - a proto tyto problémy...:-) Ani mi nesdeluj, kolik casu trávís denne na netu...:-) A pak se divís :DDDö_ö

Bronzový

snaž se o to abys byl méně posedlý opačným pohlavím, to uděláš tak že se zaměříš na něco jiného a budeš tomu čím se nechceš zabývat přikládat nižší důležitost.. třeba

Bronzový

Jo to mám taky...Proto piju.Po alkoholu padnou zábrany a jsem v klidu :D

Diskuze k otázce

Bronzový

petra15

Questman
Ty jsi nepolepsitelný prípad...:-) Protoze to asi ani nectes, co my ti odpovídáme...abys tedy nebyl náhodou boykotován(jako nekterí hlupáci tady). Já uz kazdému neodpovídám...:-)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.