jugriska

Co mám dělat, když u nás lékarně nemají ani neměli, OMEGA-3 COMPLETE. KDE TO SEŽENU A KOLIK STOJI?

Petříčková

Nejlepší odpověď
Hlada

Kupte si jízdenku, projděte se nějakých 20km po hezké české krajině a uděláte pro své zdraví víc, než když budete podporovat výrobce placeba. Pokud jste opravdu nemocná, vyhledejte lékaře, který vám předepíše zdarma účinný lék. Uznávám lékárníka, který nechce vydělávat na lidské hlouposti.

Další odpovědi
mosoj

Rybí tuk nikdy nebyl placebo.
Jít do jiné lékarny. Nebo si to nechat poslat, ale cena bude o to poštovné a případně balné vyšší. což vzhledem k ceně doplňku je dost výrazný nepoměr.

Cullinda

třeba tady http://www.ok­gshop.cz/ok-omega-3-complete.php 930,– + poštovné

BandiOl

Jedná se o produkt české firmy OKG s.r.o. Na internetu je hodně odkazů.
Produkt se neprodává v lékárnách.
Cena je 930.00 Kč vč. DPH + poštovné
Pokud se Vám produkt zdá drahý, je možné zaplatit vstupní poplatek 200,– Kč, pak tam budete mít celoročně slevu. Když se Vám produkt(-y) osvědčí, pak doporučujeme zaplatit po roku obnovovací poplatek 100,– Kč.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?31,zdrave-srdce-hubnuti-klouby

MacaM

Pan Hlada je velice neinformovaný a píše zde bludy!
Pokud máte zájem o tento jedinečný přírodní produkt, který mimo jiné jako jedinný na našem trhu se pyšní účinky snižování hladiny špatného cholesterolu a zvyšuje hladinu dobrého ch.

Jak už zde je uvedeno, stojí 930Kč. Já si poštovné neúčtuji. Také možnost nákupu za VOC mohu nabídnout, za splnění podmínek dané společností O.K.G., s.r.o.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou