slipknotak

co mám dělat když sousedovic kluk celý den bubnuje když ráno vstane až do osmi večer ?

občas de ven nebo někam ale pořád bubnuje a já nemohu ani s rodinou grilovat na zahradě protože nás to ruší de to dost slyšet i když má zavřená okna. Je na něj prý naštvaná už celá ulice…dá se s tím něco dělat ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

dá.

udělejte sbírku, kuptemu mu elektronické bubny a ať si bubnuje do sluchátek.

Další odpovědi
Alesh

Tak jistě by bylo vhodné se v první řadě zkusit s ním domluvit. Pokud to nepomůže, pak na takovouhle věc jistě pamatuje občanský zákoník.

žolik

dá co se domluvit s rodičí voní jsou hluší,nebilo bí lepší po dobrým se víc udělá.

Zdroj: žolík