Slezsky fc

Co mám dělat když si rozjedu hru a ta hra se po 20minutách zase vypne ? teda se vypne cely comp

Doplňuji:
ALE KDYŽ JSEM NA INTERNETU TAK SE TO NEVYPNE VUBEC ??

Odpovědi
Fyzik

dost možná se ti přehřívá komponenta počítače, protože hra zatěžuje např. grafiku. zkus zjistit která komponenta to je. Zkus ji nepřehřívat nebo ji lépe chladit. To už poslouží Google.

Michal Kole

Často zde řešený problém 🙂

Nejpravděpodobněji přehřívání počítače.

Počítače májí dneska na někrých důležitch částí teplotní čidla a když teplota překročí tak přestane třeba fungovat procesor a a PC se jako zasekne nebo se rovnou vypne, aby se čipy nezničili teplem.

Je potřeba počítač rozebrat, vyčistit chladiče od prachu, nanést novou vrstvu teplovodivé pasty.