co mám dělat když sem vysála vysavačem křečka?

Nejlepší odpověď
haunted

no tak ja bych hodne rychle otevrel vysavac a podival sem jestli vubec zije, pokud ano, tak ho dat normalne do klece, ale stejne muze mit obrovsky sok a ten pro nej muze byt smrtelny

Další odpovědi
anonym

🙂 I kdyz by se asi hodil jinej " smajlik " !! Zije ???????? Dejte vedet. -iv-

chudst

Logicky: otevrete okamzite sacek, od toho prachu ho muzete umyt opatrne vodou (spis otrit hadrou), nechte ho chvilku u sebe, aby se uklidnil a normalne ho vratte do klece. Mel by chudak prezit. Pokud nahodou zemrel, pak mu vystrojte na zahrade pohreb (nebo jste-li spis prakticti, ho hodte do popelnice). Ale jak pise -iv-, napiste, jak jste dopadla!

elektrikář

Zajímavé řešení jak vyčistit křečka. Doufám že to chudák přežil. Vyndali jste jej už ze sáčku. Z hlediska ochrany živičichů takovéto čištění se nedporučuje.

Pecudka

Tak už snad jít koupit nového, napiš zda přežil 🙂

led

Vypnúť vysávač, vybrať škrečka, očostiť ho a potom dovysávať.
Hlavne žiadnu paniku!

janek66

Manželka mi též vysála vysavačem křečka, po vytažení ze sáčku se sice trochu vyjeveně koukal, ale byl v pořádku a ve zdraví žil ještě dlouhou dobu. 🙂

arygnoc

ha ha ha ha ha …

vážně se chytám za břicho.

Dobrý, dávam palec.

:))

elektrikář

Když se vysaje to by ještě šlo.U kmaráda se křeček stratil. Řekl si zaplať bůh je pryč Byl rád dokud jednou nerozebrali sedačku.Křečků v ní bylo 10 a sedačka provrtaná jak ementál.

Tombik

LOL 😁